Βόλεϊ | Αγώνες πρωταθλήματος γυναικών, κορασίδων και παγκορασίδων 2019-20

Τρίτη, 22 Οκτώβριος 2019 11:42

Η ΕΣΠΕΠ ανακοίνωσε τα προγράμματα αγώνων πρωταθλήματος πετοσφαίρισης  γυναικών, κορασίδων και παγκορασίδων 2019-20.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 – 2020



ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
 

1η Αγωνιστική

         
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019 ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16.00 Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ  18.00 Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 18.00 Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019 ΠΥΡΓΟΥ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019 ΤΡΙΠΟΛΗΣ  15.00 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019 ΡΕΠΟ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
3η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16.00 Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019 ΠΥΛΟΥ 19.00 Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019 Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 18.00 Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019 ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019 ΠΥΡΓΟΥ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019 ΡΕΠΟ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 

5η Αγωνιστική

         
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019 ΠΥΛΟΥ 19.00 Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16.00 Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019 Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΠΟ
 

6η Αγωνιστική

         
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ  18.00 Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019 ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019 ΡΕΠΟ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ
 

7η Αγωνιστική

         
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020 ΠΥΡΓΟΥ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020 ΠΥΛΟΥ 19.00 Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ ΡΕΠΟ
2ος Γύρος

 

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
 

8η Αγωνιστική

         
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020 ΠΥΡΓΟΥ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020 ΠΥΛΟΥ 19.00 Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020 ΡΕΠΟ Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
9η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020 ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16.00 Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020 ΠΥΛΟΥ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 18.00 Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020 ΠΥΡΓΟΥ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020 ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
11η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 16.00 Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020 ΠΥΛΟΥ  19.00 Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 18.00 Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020 ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020 ΠΥΡΓΟΥ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020 ΡΕΠΟ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
13η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 ΠΥΛΟΥ 19.00 Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ  16.00 Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ ΡΕΠΟ
14η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 18.00 Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 ΡΕΠΟ Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 – 2020

 Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ

1ος Γύρος
 ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
1η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19.15 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 ΝΕΜΕΑΣ 15.00 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 ΡΕΠΟ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 21.00 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 ΑΡΓΟΥΣ 17.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
3η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020 ΝΕΜΕΑΣ  15.00 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ
4η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020 ΑΡΓΟΥΣ  17.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 12.30 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ
5η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11.00 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
2ος Γύρος
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
6η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020 ΡΕΠΟ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11.00 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ
7η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020 ΝΕΜΕΑΣ 15.00 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13.00 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
8η Αγωνιστική          
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/2/2020 ΡΕΠΟ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/2/2020 ΑΡΓΟΥΣ 15.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/2/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 12.30 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020 ΝΕΜΕΑΣ 12.00 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
10η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2020 ΡΕΠΟ Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ  15.00 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Σ. ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2020 ΑΡΓΟΥΣ  15.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019 – 2020

 Ε ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
1η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 ΑΡΓΟΥΣ 15.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13.00 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 ΝΕΑ ΚΙΟΣ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 Α.Ο. ΟΙΑΞ ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική          
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12/2019 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 12.00 Α.Ο. ΟΙΑΞ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12/2019 ΝΑΥΠΛΙΟΥ —- Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2) Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12/2019 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12/2019 ΡΕΠΟ Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
3η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13.00 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Ο. ΟΙΑΞ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020 ΝΕΑ ΚΙΟΣ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 14.00 Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 15.00 Α.Ο. ΟΙΑΞ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020 ΑΡΓΟΥΣ 13.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11.00 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2) Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020 ΡΕΠΟ Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 14.00 Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ Α.Ο. ΟΙΑΞ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020 ΝΕΑ ΚΙΟΣ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 21.00 Α.Ο. ΟΙΑΞ Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020 ΑΡΓΟΥΣ 17.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 12.30 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)
7η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 12.30 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2) Α.Ο. ΟΙΑΞ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 14.00 Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020 Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΕΠΟ
2ος Γύρος
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
8η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 15.00 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2) Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 14.00 Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΟΙΑΞ
9η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/4/2020 ΑΡΓΟΥΣ 15.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Ο. ΟΙΑΞ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/4/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19.15 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/4/2020 ΝΕΑ ΚΙΟΣ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/4/2020 Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική          
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/4/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 12.00 Α.Ο. ΟΙΑΞ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/4/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 12.30 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2) Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/4/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15.00 Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/4/2020 ΡΕΠΟ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
11η Αγωνιστική          
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 ΝΕΑ ΚΙΟΣ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο. ΟΙΑΞ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/4/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 19.15 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 14.00 Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/5/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 17.00 Α.Ο. ΟΙΑΞ Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/5/2020 ΑΡΓΟΥΣ 17.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/5/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 15.00 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2) Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/5/2020 ΡΕΠΟ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
13η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/5/2020 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19.30 Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΟΙΑΞ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/5/2020 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 14.00 Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ Σ.Φ.Π.ΙΡΙΣ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/5/2020 ΝΕΑ ΚΙΟΣ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/5/2020 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2) ΡΕΠΟ
14η Αγωνιστική          
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 17.00 Α.Ο. ΟΙΑΞ Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2020 ΑΡΓΟΥΣ 19.00 Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ (1) Α.Σ.ΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2020 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13.00 Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ (1) Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2020 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

 

Για το Δ.Σ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

                               

 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                     ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ