Δύσκολη αποστολή στην Τούμπα ο Αστέρας

Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2020 23:28

Το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής στη Super League 1 πραγματοποιείται το προσεχές διήμερο 18-19/01 με τον Αστέρας Τρίπολης να φιλοξενείται από τον ΠΑΟΚ. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της συγκεκριμένης αγωνιστικής έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ



 

19:30 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΦΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

ΒΟΗΘΟΙ: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας), Γεώργιος Στεφανής (Καρδίτσας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κωνσταντίνος Περράκης (Αθηνών)

VAR: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

AVAR: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)

 

20:00 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΙ: Αντώνιος Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σπυρίδων Βασιλόπουλος (Έβρου)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτριος Καραντώνης (Ημαθίας)

VAR: Ευστάθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

AVAR: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

 

15:00 | ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

ΒΟΗΘΟΙ: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς), Δημήτριος Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτριος Μαλούτας (Ημαθίας)

VAR: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

AVAR: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

 

17:15 | ΑΕΚ – ΑΕΛ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Κωνσταντίνος Ψαρρής (Ζακύνθου), Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστείδης Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

VAR: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας)

AVAR: Ράινχαρντ Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής)

 

17:15 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΟΛΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΙ: Μιχαήλ Παπαδάκης (Ηρακλείου), Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Ευβοίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γεώργιος Λάμπρου (Ευβοίας)

VAR: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

AVAR: Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)

 

18:00 | ΠΑΟΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Βασίλειος Νικολακάκης (Ηρακλείου), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημήτριος Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

VAR: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

AVAR: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)

 

19:30 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

ΒΟΗΘΟΙ: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών), Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

VAR: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

AVAR: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)