H αγωνιστική δράση στα τοπικά ποδοσφαίρου

Παρασκευή, 9 Νοέμβριος 2018 10:58
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORT IMAGES

Έντονη η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας το Σαββατοκύριακο. Πιοαναλυτικά για την Α’ κατηγορία και την 5η αγωνιστική το Σάββατο είναι προγραμματισμένα τρία ματς, ενώ την Κυριακή είναι προγραμματισμένα ακόμη τρία ενδιαφέροντα ματς.

Αναλυτικότερα:

ΑγώναςΓήπεδοΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
5.ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΑστρους10/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6.ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίου10/11/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
7.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣΛεβιδίου10/11/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
8.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΦιλικών11/11/1815:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9.ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤυρού11/11/1815:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
10.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΤΕΓΕΑΜελιγούς11/11/1815:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Για την Β’ κατηγορία για την 2η αγωνιστική ένα παιχνίδι είναι προγραμματισμένο το Σάββατο, ενώ την Κυριακή στα τέσσερα ματς ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις του Κορυθίου με τη Νεστάνη και του ΠΑΟ Κανδήλας με τον Πανιώνιο Μεγαλόπολης.

Αναλυτικότερα:

ΑγώναςΓήπεδοΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
11.ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούς10/11/1815:00ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., BEKTASH S.
12.ΚΟΡΥΘΙΟ – ΝΕΣΤΑΝΗΦιλικών11/11/1811:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13.ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.Δημητσάνας11/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.
14.ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚανδήλας11/11/1815:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
15.ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΛεβιδίου11/11/1815:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.

Για το παιδικό πρωτάθλημα τον 1ο όμιλο για την 4η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο Σαββατιάτικες αναμετρήσεις, οι οποίες έχουν αναλυτικά ως εξής:

ΑγώναςΓήπεδοΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
1.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΠαναρκαδικού10/11/1811:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
2.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΤΕΓΕΑΔΑΚ Μεγαλόπολης10/11/1811:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.

Για το παιδικό πρωτάθλημα τον 2ο όμιλο για την 4η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο αναμετρήσεις, μία το Σάββατο και μία την Κυριακή, οι οποίες έχουν αναλυτικά ως εξής:

ΑγώναςΓήπεδοΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
3.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου Ανδρέα10/11/1811:00ΚΥΡΙΟΣ Δ.
4.ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣΜελιγούς11/11/1811:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.