H αγωνιστική δράση στα τοπικά ποδοσφαίρου

Παρασκευή, 9 Νοέμβριος 2018 10:58
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORT IMAGES

Έντονη η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας το Σαββατοκύριακο. Πιοαναλυτικά για την Α’ κατηγορία και την 5η αγωνιστική το Σάββατο είναι προγραμματισμένα τρία ματς, ενώ την Κυριακή είναι προγραμματισμένα ακόμη τρία ενδιαφέροντα ματς.

Αναλυτικότερα:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Αστρους 10/11/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεωνιδίου 10/11/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
7. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεβιδίου 10/11/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
8. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλικών 11/11/18 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Τυρού 11/11/18 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
10. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΤΕΓΕΑ Μελιγούς 11/11/18 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Για την Β’ κατηγορία για την 2η αγωνιστική ένα παιχνίδι είναι προγραμματισμένο το Σάββατο, ενώ την Κυριακή στα τέσσερα ματς ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις του Κορυθίου με τη Νεστάνη και του ΠΑΟ Κανδήλας με τον Πανιώνιο Μεγαλόπολης.

Αναλυτικότερα:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς 10/11/18 15:00 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., BEKTASH S.
12. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών 11/11/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. Δημητσάνας 11/11/18 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.
14. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κανδήλας 11/11/18 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
15. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Λεβιδίου 11/11/18 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.

Για το παιδικό πρωτάθλημα τον 1ο όμιλο για την 4η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο Σαββατιάτικες αναμετρήσεις, οι οποίες έχουν αναλυτικά ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Παναρκαδικού 10/11/18 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 10/11/18 11:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.

Για το παιδικό πρωτάθλημα τον 2ο όμιλο για την 4η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο αναμετρήσεις, μία το Σάββατο και μία την Κυριακή, οι οποίες έχουν αναλυτικά ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
3. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αγίου Ανδρέα 10/11/18 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς 11/11/18 11:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.