Η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Σάββατο, 5 Ιανουαρίου 2019 12:31

Αγωνιστική δράση είναι προγραμματισμένη για τις επόμενες ημέρες στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ που ουσιαστικά θα κινηθεί τα επόμενα 24ωρα σε κανονικούς ρυθμούς, καθώς υπάρχουν αγωνιστικές υποχρεώσεις σε όλα τα πρωταθλήματα που βρίσκονται σε εξέλιξη.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική «κίνηση» της Παρασκευής θα έχει ως εξής:



Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 14:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
2 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Β.Φ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση του Σαββάτου έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
2 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
3 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
4 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 18:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
5 ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
6 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
7 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΕΑ ΑΜΙΛ. 2000 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
8 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
9 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
10 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
11 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
12 ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση της Δευτέρας έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
3 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.

Τέλος την Τετάρτη 9 Ιανουαρίου είναι προγραμματισμένο ένα παιχνίδι στην Καλαμάτα για την β’ φάση του παιδικού πρωταθλήματος. Αναλυτικότερα οι λεπτομέρειες του συγκεκριμένου ματς έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.