Η αγωνιστική δράση στα τοπικά της Αρκαδίας (22-23/01)

Παρασκευή, 21 Ιανουαρίου 2022 15:30
ΦΩΤΟ: ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ.

Σε κανονικούς ρυθμούς πλέον θα πραγματοποιηθεί η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας το Σαββατοκύριακο (22-23/01) με αγωνιστική δράση σε Α’ και Β’ τοπικό, αλλά και στα παιδικά πρωταθλήματα «Γ. Κουρούσιας».

Το πρόγραμμα δεν επιφυλάσσει κάποιο μεγάλο ντέρμπι, ωστόσο οι αναμετρήσεις αναμένονται με ενδιαφέρον και ίσως να κρύβουν και εκπλήξεις.



Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεβιδίου 22/01/22 00:00
2. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγίου Ανδρέα 22/01/22 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Τυρού 22/01/22 15:00 ΝΙΚΑ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
4. ΔΟΞΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 23/01/22 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
5. ΑΕΚ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Φιλικών 23/01/22 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
6. ΤΕΓΕΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τεγέας 23/01/22 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. Α.Ο.Ν.Τ. – ΚΑΝΔΗΛΑ Τεγέας 22/01/22 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
8. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΠΑΟΚ Φιλικών 23/01/22 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
9. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ Μελιγούς 23/01/22 15:00 ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ» | 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ Λεβιδίου 22/01/22 00:00
11. ΑΕΚ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Φιλικών 26/01/22 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ» | 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Μελιγούς 22/01/22 11:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
13. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αστρους 23/01/22 00:00
14. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΒΡΑΣΙΕΣ Λεωνιδίου 23/01/22 11:00 ΝΙΚΑ Ι.