Η αγωνιστική κίνηση στα ποδοσφαιρικά γήπεδα της Αρκαδίας

Παρασκευή, 21 Φεβρουαρίου 2020 13:22
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORTS IMAGES.

Πλούσια αποτελεί η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ το προσεχές διήμερο 22-23/02 με αναμετρήσεις τόσο για το πρωτάθλημα της Α’ και Β’ τοπικής κατηγορίας, αλλά και στο παιδικό πρωτάθλημα. Την Κυριακή πάντως είναι προγραμματισμένος και αγώνας για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Αρκαδίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στην ΕΠΣ Αρκαδίας έχει ως εξής:



 

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΜΕΛΙΓΟΥ Αγίου Ανδρέα 22/02/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
2. ΠΑΟΚ – ΔΟΞΑ Φιλικών 22/02/20 15:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου 22/02/20 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
4. ΤΕΓΕΑ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών 23/02/20 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Λεβιδίου 23/02/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Αστρους 23/02/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Αστρους 22/02/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
8. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών 22/02/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 23/02/20 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΑΕΚ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών 22/02/20 10:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
11. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών 22/02/20 12:00 ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα 22/02/20 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
13. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 23/02/20 11:00 ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ | Δ’ ΦΑΣΗ:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 23/02/20 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)