Η αγωνιστική κίνηση στα τοπικά ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα (15-16/02)

Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020 00:26
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORTS IMAGES.

Η αγωνιστική δράση του τοπικού ποδοσφαίρου επιφυλάσσει αρκετά ματς το προσεχές διήμερο 15-16/02 στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας. Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις με ένα ντέρμπι κορυφής και ματς που κρύβουν εκπλήξεις, αλλά και αγωνιστική δράση σε Β’ τοπικό και παιδικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα έχει ως εξής:



Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΤΕΓΕΑ Μελιγούς 15/02/20 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 15/02/20 15:00
3. ΔΟΞΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 15/02/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Λεωνιδίου 16/02/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
5. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 16/02/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
6. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Φιλικών 16/02/20 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 15/02/20 00:00
8. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΒΡΑΣΙΕΣ Φιλικών 16/02/20 11:30 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
9. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Μελιγούς 16/02/20 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
10. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αστρους 16/02/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. Α.Ο.Ν.Τ. – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών 15/02/20 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου Ανδρέα 15/02/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
13. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΜΕΛΙΓΟΥ Μελιγούς 16/02/20 11:00 ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ.