Η αγωνιστική κίνηση στην ΕΠΣ Αρκαδίας (11-12/01)

Πέμπτη, 9 Ιανουαρίου 2020 18:45
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORTS IMAGES.

Κανονικά αγωνιστική δραστηριότητα είναι προγραμματισμένη για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας. Ουσιαστικά το Σαββατοκύριακο 11-12/01 πραγματοποιείται η επανέναρξη της αγωνιστικής δράσης στο ξεκίνημα του 2020. Σε ότι αφορά την Α’ τοπική κατηγορία αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΕΛΙΓΟΥ Τυρού 11/01/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΔΟΞΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 11/01/20 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΤΕΓΕΑ Αγίου Ανδρέα 11/01/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
4. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλικών 12/01/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 12/01/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΠΑΟΚ Λεωνιδίου 12/01/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

Στην Β’ τοπική κατηγορία για την 10η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες τρεις αναμετρήσεις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις με το πρόγραμμα έχει αναλυτικά ως εξής:



Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ 11/01/20 00:00
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 12/01/20 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
9. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγίου Ανδρέα 12/01/20 11:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
10. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ Αστρους 12/01/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., SHEHU B.

Για το παιδικό πρωτάθλημα, τον 1ο όμιλο και την 9η αγωνιστική είναι προγραμματισμένα δύο Σαββατιάτικα ματς με τις λεπτομέρειες να έχουν ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΑΕΚ – ΔΟΞΑ Φιλικών 11/01/20 10:30 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
12. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών 11/01/20 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.

Τέλος για το παιδικό πρωτάθλημα και τον 2ο όμιλο πάντα για την 9η αγωνιστική είναι προγραμματισμένο ένα Σαββατιάτικο ματς το οποίο έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Μελιγούς 11/01/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.