Η αγωνιστική κίνηση του Σ/Κ στα τοπικά ποδοσφαίρου (18-19/01)

Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2020 22:42
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORTS IMAGES.

Αγωνιστική δράση είναι προγραμματισμένη στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας σε Α’ και Β’ τοπική κατηγορία καθώς και το παιδικό πρωτάθλημα. Το προσεχές διήμερο ξεχωρίζουν στην Α’ κατηγορία το ντέρμπι του Ερμή με τον Ολυμπιακό Λεωνιδίου, αλλά και τα ματς Ορχομενός – Μαντινειακός και Τεγέα – Δόξα Μεγαλόπολης. Στην Β’ κατηγορία ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Αχιλλέα με τον ΑΟ Νέων Τρίπολης.

Αναλυτικά η τοπική αγωνιστική δραστηριότητα



 

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Μελιγούς 18/01/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
2. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους 18/01/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3. ΠΑΟΚ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών 18/01/20 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεβιδίου 19/01/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
5. ΤΕΓΕΑ – ΔΟΞΑ Φιλικών 19/01/20 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεωνιδίου 19/01/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 18/01/20 00:00
8. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Λεωνιδίου 18/01/20 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
9. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αγίου Ανδρέα 19/01/20 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Τ.
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Μελιγούς 19/01/20 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΣΤΕΡΑ 18/01/20 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
12. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών 18/01/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους 19/01/20 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
14. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΜΕΛΙΓΟΥ Λεωνιδίου 19/01/20 11:00 SHEHU B.