Η δράση στα τοπικά ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα (07-08/03)

Πέμπτη, 5 Μαρτίου 2020 23:53

Επιστροφή στην τοπική αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας θα έχουμε το Σαββατοκύριακο 07-08/03 με την διεξαγωγή της Α’ και Β’ τοπικής κατηγορίας αλλά και της πρεμιέρας στην Β’ φάση του παιδικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση στα τοπικά της ΕΠΣ Αρκαδίας θα έχει ως εξής:



Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Μελιγούς 07/03/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΤΕΓΕΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 07/03/20 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεωνιδίου 07/03/20 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
4. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ Φιλικών 08/03/20 00:00
5. ΔΟΞΑ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 08/03/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
6. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τυρού 08/03/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η Αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ Αστρους 07/03/20 00:00
8. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών 08/03/20 11:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., SHEHU B., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
9. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αγίου Ανδρέα 08/03/20 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
10. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Λεωνιδίου 08/03/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Β’ ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η Αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών 07/03/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ.
12. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΣΤΕΡΑ 07/03/20 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Β’ ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η Αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου 06/03/20 16:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
14. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 07/03/20 11:00 ΛΙΩΡΗΣ Χ.