Η δράση στα τοπικά ποδοσφαίρου της Αρκαδίας (27-28/11)

Παρασκευή, 26 Νοεμβρίου 2021 17:13
ΦΩΤΟ: ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ.

Η αγωνιστική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας συνεχίζεται το προσεχές διήμερο με αρκετές αναμετρήσεις τόσο για την Α’ και Β’ τοπική κατηγορία, όσο επίσης και για το παιδικό πρωτάθλημα. Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (27-28/11) έχει ως εξής:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγωνιστική)



Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΤΕΓΕΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Τεγέας 27/11/21 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΕΚ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ 27/11/21 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
3. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Αστρους 27/11/21 15:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΣΣΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Τυρού 28/11/21 00:00
5. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Λεβιδίου 28/11/21 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΔΟΞΑ Κορακοβουνίου 28/11/21 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΕΛΠΙΔΑ – ΚΑΝΔΗΛΑ Φιλικών 27/11/21 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
8. Α.Ο.Ν.Τ. – ΠΑΟΚ Φιλικών 28/11/21 15:00 ΝΙΚΑ Ι., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
9. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ Μελιγούς 28/11/21 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Τεγέας 27/11/21 11:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
11. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ Λεβιδίου 27/11/21 11:00
12. ΑΕΚ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών 28/11/21 11:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
13. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑ 01/12/21 16:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεωνιδίου 27/11/21 00:00
15. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς 27/11/21 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
16. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΒΡΑΣΙΕΣ Τυρού 28/11/21 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.