Η δράση στα τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου (20-21/11)

Πέμπτη, 18 Νοεμβρίου 2021 21:39

Η αγωνιστική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Αρκαδίας συνεχίζεται το Σάββατο (20/11) και την Κυριακή (21/11), με αρκετές αναμετρήσεις για το Α’ τοπικό, το Β’ τοπικό και το παιδικό πρωτάθλημα.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση έχει ως εξής:



Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΔΟΞΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 20/11/21 00:00
2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεωνιδίου 20/11/21 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αγίου Ανδρέα 20/11/21 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ Φιλικών 20/11/21 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεβιδίου 21/11/21 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αστρους 21/11/21 18:30 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΠΑΟΚ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών 21/11/21 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΝΤΡΕΟΥ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
8. ΚΑΝΔΗΛΑ – Α.Ο.Ν.Τ. Λεβιδίου 21/11/21 11:00 ΝΙΚΑ Ι., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
9. ΕΛΠΙΔΑ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών 21/11/21 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 1ος όμιλος (3η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑ 20/11/21 11:00 ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
11. ΕΛΠΙΔΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Φιλικών 20/11/21 11:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
12. Α.Ο.Ν.Τ. – ΑΕΚ Τεγέας 20/11/21 11:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 2ος όμιλος (3η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΕΛΙΓΟΥ Τυρού 20/11/21 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
14. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Κορακοβουνίου 21/11/21 00:00
15. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα 21/11/21 11:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.