Η δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της Αρκαδίας (04-05/12)

Παρασκευή, 3 Δεκεμβρίου 2021 10:08

Η αγωνιστική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της Αρκαδίας συνεχίζεται το προσεχές διήμερο με αρκετά ενδιαφέροντα ματς για την Α’ και Β’ τοπική κατηγορία αλλά και το παιδικό πρωτάθλημα. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική):



Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 04/12/21 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
2. ΑΕΚ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Φιλικών 04/12/21 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους 04/12/21 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
4. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Τεγέας 05/12/21 00:00
5. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΤΕΓΕΑ Λεωνιδίου 05/12/21 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
6. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεβιδίου 05/12/21 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΑΡΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών 05/12/21 11:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΠΑΟΚ Λεβιδίου 05/12/21 11:00 ΝΙΚΑ Ι., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
9. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών 05/12/21 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΕΛΠΙΔΑ – Α.Ο.Ν.Τ. Φιλικών 04/12/21 11:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
11. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕΚ Παναρκαδικού 05/12/21 11:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
12. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Τεγέας 05/12/21 11:00

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική):

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΒΡΑΣΙΕΣ Μελιγούς 04/12/21 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
14. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους 04/12/21 18:30 ΨΥΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
15. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κορακοβουνίου 05/12/21 00:00