Η κλήρωση στο Α1 τοπικό της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Δευτέρα, 27 Σεπτεμβρίου 2021 12:18

Πριν λίγο πραγματοποίησε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α1 τοπικής κατηγορίας ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Συνολικά 12 ομάδες θα συμμετάσχουν σ’ αυτό, μεταξύ των οποίων και οι ΣΕΦΑ Αρκαδικός, Πάνας Κανδήλας, Πολύβιος ΑΕΜ και Πελασγός ΚΟΜ από την Αρκαδία.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:



1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – ΓΣ Μεσσήνης
Πολύβιος ΑΕΜ – Πάμισος Μεσσήνης
Καλαμάτα 1980 – ΣΚ Σπάρτη
ΓΣ Γαργαλιάνων – Σπαρτιατικός ΓΣ
Πρωτέας Καλαμάτας – Πάνας Κανδήλας
Ευκλής ΣΠΟΚ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πάμισος Μεσσήνης – Πελασγός ΚΟΜ
ΣΚ Σπάρτη – Πολύβιος ΑΕΜ
Σπαρτιατικός ΓΣ – Καλαμάτα 1980
Πάνας Κανδήλας – ΓΣ Γαργαλιάνων
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πρωτέας Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσήνης – Ευκλής ΣΠΟΚ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – ΣΚ Σπάρτη
Πολύβιος ΑΕΜ – Σπαρτιατικός ΓΣ
Καλαμάτα 1980 – Πάνας Κανδήλας
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Πρωτέας Καλαμάτας – Ευκλής ΣΠΟΚ
ΓΣ Μεσσήνης – Πάμισος Μεσσήνης

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σπαρτιατικός ΓΣ – Πελασγός ΚΟΜ
Πάνας Κανδήλας – Πολύβιος ΑΕΜ
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Καλαμάτα 1980
Ευκλής ΣΠΟΚ – ΓΣ Γαργαλιάνων
Πρωτέας Καλαμάτας – ΓΣ Μεσσήνης
ΣΚ Σπάρτη – Πάμισος Μεσσήνης

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – Πάνας Κανδήλας
Πολύβιος ΑΕΜ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Καλαμάτα 1980 – Ευκλής ΣΠΟΚ
ΓΣ Γαργαλιάνων – Πρωτέας Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσήνης – ΣΚ Σπάρτη
Πάμισος Μεσσήνης – Σπαρτιατικός ΓΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πελασγός ΚΟΜ
Ευκλής ΣΠΟΚ – Πολύβιος ΑΕΜ
Πρωτέας Καλαμάτας – Καλαμάτα 1980
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΓΣ Μεσσήνης
Πάνας Κανδήλας – Πάμισος Μεσσήνης
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΣΚ Σπάρτη

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – Ευκλής ΣΠΟΚ
Πολύβιος ΑΕΜ – Πρωτέας Καλαμάτας
Καλαμάτα 1980 – ΓΣ Γαργαλιάνων
ΓΣ Μεσσήνης – Σπαρτιατικός ΓΣ
Πάμισος Μεσσήνης – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
ΣΚ Σπάρτη – Πάνας Κανδήλας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πρωτέας Καλαμάτας – Πελασγός ΚΟΜ
ΓΣ Γαργαλιάνων – Πολύβιος ΑΕΜ
Καλαμάτα 1980 – ΓΣ Μεσσήνης
Ευκλής ΣΠΟΚ – Πάμισος Μεσσήνης
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΣΚ Σπάρτη
Πάνας Κανδήλας – Σπαρτιατικός ΓΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – ΓΣ Γαργαλιάνων
Πολύβιος ΑΕΜ – Καλαμάτα 1980
ΓΣ Μεσσήνης – Πάνας Κανδήλας
Πάμισος Μεσσήνης – Πρωτέας Καλαμάτας
ΣΚ Σπάρτη – Ευκλής ΣΠΟΚ
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Καλαμάτα 1980 – Πελασγός ΚΟΜ
Πολύβιος ΑΕΜ – ΓΣ Μεσσήνης
ΓΣ Γαργαλιάνων – Πάμισος Μεσσήνης
Πρωτέας Καλαμάτας – ΣΚ Σπάρτη
Ευκλής ΣΠΟΚ – Σπαρτιατικός ΓΣ
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πάνας Κανδήλας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – Πολύβιος ΑΕΜ
ΓΣ Μεσσήνης – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Πάμισος Μεσσήνης – Καλαμάτα 1980
ΣΚ Σπάρτη – ΓΣ Γαργαλιάνων
Σπαρτιατικός ΓΣ – Πρωτέας Καλαμάτας
Πάνας Κανδήλας – Ευκλής ΣΠΟΚ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΣ Μεσσήνης – Πελασγός ΚΟΜ
Πάμισος Μεσσήνης – Πολύβιος ΑΕΜ
ΣΚ Σπάρτη – Καλαμάτα 1980
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΓΣ Γαργαλιάνων
Πάνας Κανδήλας – Πρωτέας Καλαμάτας
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Ευκλής ΣΠΟΚ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – Πάμισος Μεσσήνης
Πολύβιος ΑΕΜ – ΣΚ Σπάρτη
Καλαμάτα 1980 – Σπαρτιατικός ΓΣ
ΓΣ Γαργαλιάνων – Πάνας Κανδήλας
Πρωτέας Καλαμάτας – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Ευκλής ΣΠΟΚ – ΓΣ Μεσσήνης

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΣΚ Σπάρτη – Πελασγός ΚΟΜ
Σπαρτιατικός ΓΣ – Πολύβιος ΑΕΜ
Πάνας Κανδήλας – Καλαμάτα 1980
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΓΣ Γαργαλιάνων
Ευκλής ΣΠΟΚ – Πρωτέας Καλαμάτας
Πάμισος Μεσσήνης – ΓΣ Μεσσήνης

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – Σπαρτιατικός ΓΣ
Πολύβιος ΑΕΜ – Πάνας Κανδήλας
Καλαμάτα 1980 – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
ΓΣ Γαργαλιάνων – Ευκλής ΣΠΟΚ
ΓΣ Μεσσήνης – Πρωτέας Καλαμάτας
Πάμισος Μεσσήνης – ΣΚ Σπάρτη

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πάνας Κανδήλας – Πελασγός ΚΟΜ
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πολύβιος ΑΕΜ
Ευκλής ΣΠΟΚ – Καλαμάτα 1980
Πρωτέας Καλαμάτας – ΓΣ Γαργαλιάνων
ΣΚ Σπάρτη – ΓΣ Μεσσήνης
Σπαρτιατικός ΓΣ – Πάμισος Μεσσήνης

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Πολύβιος ΑΕΜ – Ευκλής ΣΠΟΚ
Καλαμάτα 1980 – Πρωτέας Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσήνης – ΓΣ Γαργαλιάνων
Πάμισος Μεσσήνης – Πάνας Κανδήλας
ΣΚ Σπάρτη – Σπαρτιατικός ΓΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Ευκλής ΣΠΟΚ – Πελασγός ΚΟΜ
Πρωτέας Καλαμάτας – Πολύβιος ΑΕΜ
ΓΣ Γαργαλιάνων – Καλαμάτα 1980
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΓΣ Μεσσήνης
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πάμισος Μεσσήνης
Πάνας Κανδήλας – ΣΚ Σπάρτη

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – Πρωτέας Καλαμάτας
Πολύβιος ΑΕΜ – ΓΣ Γαργαλιάνων
ΓΣ Μεσσήνης – Καλαμάτα 1980
Πάμισος Μεσσήνης – Ευκλής ΣΠΟΚ
ΣΚ Σπάρτη – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Σπαρτιατικός ΓΣ – Πάνας Κανδήλας

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΣ Γαργαλιάνων – Πελασγός ΚΟΜ
Καλαμάτα 1980 – Πολύβιος ΑΕΜ
Πάνας Κανδήλας – ΓΣ Μεσσήνης
Πρωτέας Καλαμάτας – Πάμισος Μεσσήνης
Ευκλής ΣΠΟΚ – ΣΚ Σπάρτη
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Σπαρτιατικός ΓΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πελασγός ΚΟΜ – Καλαμάτα 1980
ΓΣ Μεσσήνης – Πολύβιος ΑΕΜ
Πάμισος Μεσσήνης – ΓΣ Γαργαλιάνων
ΣΚ Σπάρτη – Πρωτέας Καλαμάτας
Σπαρτιατικός ΓΣ – Ευκλής ΣΠΟΚ
Πάνας Κανδήλας – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πολύβιος ΑΕΜ – Πελασγός ΚΟΜ
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΓΣ Μεσσήνης
Καλαμάτα 1980 – Πάμισος Μεσσήνης
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΣΚ Σπάρτη
Πρωτέας Καλαμάτας – Σπαρτιατικός ΓΣ
Ευκλής ΣΠΟΚ – Πάνας Κανδήλας