Η τοπική μπασκετική αγωνιστική κίνηση (07-08/03)

Παρασκευή, 6 Μαρτίου 2020 19:18

Πλούσια αγωνιστική δράση είναι προγραμματισμένη το διήμερο στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ με τη διεξαγωγή αρκετών αγώνων για την Α’ και Β’ τοπική κατηγορία με Αρκαδικό ενδιαφέρον, αλλά και τμήματα υποδομής όπως ο μεγάλος τελικός του πρωταθλήματος κορασίδων. Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 07/03/2020



Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝ/ΣΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
2 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
3 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
4 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
5 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
6 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
7 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΟ ΜΕΣΣΗΝ.2017 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ. 14:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ
8 ΑΠΟΕΛ – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ
9 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ-ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ
10 ΑΟ ΕΚΠΑΙΔ. ΠΛΑΤΩΝ-ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.
11 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.

ΚΥΡΙΑΚΗ, 08/03/2020

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι.
2 ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ – ΑΠΟΜ Ο  ΠΗΓΑΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
3 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 13:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι.
5 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ
6 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ
7 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
8 ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 15:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ.
9 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.