Η τοπική μπασκετική δράση (26-27/09)

Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 11:28

Έντονη αγωνιστική δράση είναι προγραμματισμένη το Σαββατοκύριακο 26-27/09 στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ με τη διεξαγωγή αναμετρήσεων για τα πρωταθλήματα υποδομής. Τρεις αναμετρήσεις Αρκαδικού ενδιαφέροντος είναι προγραμματισμένα για σήμερα και τέσσερις το απόγευμα της Κυριακής.

Αναλυτικά όλη η Σαββατιάτικη αγωνιστική δράση έχει ως εξής:



Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.
2 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
3 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
4 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 16:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
5 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
6 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
7 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
8 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
9 ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
10 ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

Αναλυτικά όλη η Κυριακάτικη αγωνιστική δράση θα έχει αναλυτικά ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΚΥΠΕΛ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 14:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ
2 ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
3 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 18:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
4 ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΠΟΛ.
5 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΠΟΛ.
6 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
8 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30 ΔΟΥΒΡΗΣ Γ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.ΧΡ