Η τοπική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα μπάσκετ

Παρασκευή, 11 Ιανουάριος 2019 22:28

Συνέχεια στην αγωνιστική δράση του Σαβατοκύριακο σε επίπεδο αγωνιστικής δραστηριότητας με αρκετές αναμετρήσεις σε όλα τα σε εξέλιξη πρωταθλήματα. Παιχνίδια προγραμματισμένα για την Α1 και Α2 τοπική κατηγορία αλλά και για τα πρωταθλήματα της β’ φάσης Παίδων και κορασίδων.

Αναλυτικότερα όλη η αγωνιστική δράση του Σαββάτου:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
3 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 14:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. – ΑΠΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
5 ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝ. Η ΑΜΙΛ. – ΑΣ ΠΑΝΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
6 ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΕΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
8 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση της Κυριακήςέχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 12:00 ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ, ΤΕΦΤΙΚΗΣ
2 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ
3 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ
4 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 13:00 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠ/ΛΟΣ
5 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 15:30 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
6 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
8 ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.
9 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.
10 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
11 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.