Ο Αθανάσιος Σέζος στο Βόλος – Αστέρας

Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020 19:39

Το πρωτάθλημα της 24ης αγωνιστικής συνεχίζεται με πολύ σημαντικά ματς και την ομάδα του Αστέρα ειδικότερα να καλείται να περάσει με θετικό αποτέλεσμα από την έδρα του Βόλου, έτσι ώστε να συνεχίσει να ελπίζει σε εξασφάλιση μιας θέσης στην πρώτη εξάδα και κατ’ επέκταση συμμετοχής στα φετινά play-off.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής στη Super League 1, έχει ως εξής:



15/2/2020 – 17:15 (AEL FC ARENA) | ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΕ ΠΑΟΚ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: SRDJAN JOVANOVIC (ΣΕΡΒΙΑ).
ΒΟΗΘΟΙ: UROS STOJKOVIC (ΣΕΡΒΙΑ), MIHAJLOVIC MILAN (ΣΕΡΒΙΑ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
VAR: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

15/2/2020 19:30 (ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”) | ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ), ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
VAR: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
AVAR: ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).

16/2/2020 – 15:00 (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ) | ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ), ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
VAR: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
AVAR: ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ/ΕΠΟ).

16/2/2020 – 17:15 (ΞΑΝΘΗ ARENA) | ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ – ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΩΔ/ΣΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ), ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΣΕΡΡΩΝ).
VAR: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).

16/2/2020 – 17:15 (ΠΑΝΘΕΣΑΛΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ) | ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΙΛΚΙΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΕΡΡΩΝ), ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ).
VAR: ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).
AVAR: ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).

16/2/2020 – 19:30 (“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”) | ΠΑΕ ΑΡΗΣ – ΠΑΕ ΑΕΚ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΙΠΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΑΜΟΥ), ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΤΑΣ).
VAR: ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΘΡΑΚΗΣ).
AVAR: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΩΔ/ΣΟΥ).

17/2/2020 – 19:30 (ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ) | ΠΑΕ ΟΦΗ – ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
VAR: ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
AVAR: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).