Έγινε γνωστό το αναλυτικό πρόγραμμα, οι διαιτητές και βοηθοί των αναμετρήσεων της 11ης αγωνιστικής στην Super League. Αναλυτικότερα το απόγευμα της Κυριακής 24/11 (17:15) στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο κ. Πέτρος Τσαγκαράκης του συνδέσμου Χανίων. Βοηθοί του οι κ.κ. Σπυρίδων Βασιλόπουλος του συνδέσμου Έβρου και κ. Δημήτριος Μαυρουδής του συνδέσμου Ηρακελίου. Τέλος VAR έχει οριστεί ο κ. Ευάγγελος Μανούχος του συνδέσμου Αργολίδαςςκαι AVAR ο κ. Ιορδάνης Απτόσογλου του συνδέσμου Αθηνών.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι βοηθοί και διαιτητές:
23/11/2019 – 19:30 (ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.) ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΙΤ/ ΝΙΑΣ), ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
VAR: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
AVAR: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ).
23/11/2019 – 20:00 (ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ) ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΘΡΑΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ), ΤΖΙΩΤΖΙΟ ΣΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΡΑΚΗΣ).
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
VAR: ΣΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΙΛΚΙΣ).
AVAR: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
24/11/2019 – 17:00 (ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ) ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΕ ΟΦΗ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΤΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ), ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
VAR: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
AVAR: ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
24/11/2019 – 17:15 (ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ) ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΕΒΡΟΥ), ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
VAR: ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
AVAR: ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
24/11/2019 – 18:00 (ΤΟΥΜΠΑΣ) ΠΑΕ ΠΑΟΚ – ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ), ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ).
VAR: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
AVAR: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ).
24/11/2019 – 19:30 (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ) ΠΑΕ ΑΕΚ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ), ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
VAR: ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
AVAR: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
24/11/2019 – 19:30 (ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ) ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ).
VAR: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
AVAR: ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ).