Ο Πέτρος Τσαγκαράκης στο Λαμία – Αστέρας. Όλα το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής

Παρασκευή, 20 Νοεμβρίου 2020 13:36

Ο Πέτρος Τσαγκαράκης θα είναι ο διαιτητής που θα διευθύνει την αναμέτρηση της Λαμίας με τον Αστέρα Τρίπολης. Η Αρκαδική ομάδα θα ταξιδέψει γι’ αυτό το ματς με στόχο τη νίκη και μόνο αυτή, προκειμένου να διατηρηθεί υψηλά στο βαθμολογικό πίνακα της Super League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής καθώς και οι διαιτητές και βοηθοί των αναμετρήσεων έχουν ως εξής:



21/11/20 – 15:00 (ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ) | ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ), ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
VAR: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΑΔΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ).

21/11/20 – 17:15 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ) | ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ), ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
VAR: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
AVAR: ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).

21/11/20 – 19:30 (ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”) | ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ARTUR SOARES DIAS (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ).
ΒΟΗΘΟΙ: RUI TAVARES (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ), PAULO SOARES (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
VAR: BRUNO ESTEVES (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ).
AVAR: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: MARK CLATTENBURG (ΕΠΟ).

22/11/20 – 15:00 (Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ) | ΠΑΕ ΑΕΚ – ΠΑΕ Α.Ε.Λ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: BUXBAUM REINHARD (ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ), ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
VAR: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).

22/11/20 – 17:15 (ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ) | ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΤΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ), ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
VAR: ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).
AVAR: ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΡΑΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).

22/11/20 – 19:30 (ΤΟΥΜΠΑΣ) | ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΩΔ/ΣΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ), ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
VAR: ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
AVAR: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).

23/11/20 – 19:30 (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ) | ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΠΑΕ ΟΦΗ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ), ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
VAR: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
AVAR: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).