Παναρκαδικός | Αφήνει πίσω του τη Μύκονο και συνεχίζει

Ο Παναρκαδικός αγωνίστηκε στη Μύκονο κόντρα στην τοπική ομάδα και γνώρισε την ήττα με σκορ 3-2 για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με πέναλτι του Σερέπα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο Μπρούνο με δύο τέρματα ανέβασε τον δείκτη στο 3-0.

Στη συνέχεια, ο Παναρκαδικός πάλεψε για να μπει στο παιχνίδι και μείωσε αρχικά με τον Καμπεράι με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι και στο 90’ έφτασε στο τελικό 3-2 με γκολ του Γλέζου.

Μπορεί να μην επιστρέφει με κάποιο βαθμό ο Παναρκαδικός, όμως κρατά την εμπειρία για τη συνέχεια μιας και οι προκλήσεις δεν ήταν μόνο αγωνιστικές, αλλά και οργανωτικές με τους ανθρώπους της ομάδας της Τρίπολης να παίρνουν «άριστα».

Προηγούμενο άρθροΚατηγορούμενοι για ανθρωποκτονία από κοινού η μητέρα του 7χρονου Ανδρέα και ο σύντροφος της
Επόμενο άρθροΜε επιτυχία οι εργασίες της διαδικτυακής εκδήλωσης με τίτλο «Αγροτική Επιχειρηματικότητα και Βιώσιμη Ανάπτυξη»