Το πρόγραμμα των αγώνων της Α΄ κατηγορίας 2017 – 2018

Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2017 14:31

Η κλήρωση της Τετάρτης για το πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας έβγαλε τα ζευγάρια των ομάδων που θα έρθουν αντιμέτωπα για τη σεζόν 2017 – 2018.

Τώρα, οι ομάδες της Α΄κατηγορίας μπορούν να προετοιμαστούν κατάλληλα για τα παιχνίδια που έρχονται, αλλά ειδικά γνωρίζοντας τους αντιπάλους που θα αντιμετωπίσουν στις ανάλογες αγωνιστικές που θα έρθουν.



Να σημειώσουμε πως ακόμα δεν έχει γίνει γνωστό οι ημερομηνίες των παιχνιδιών.

Το πρόγραμμα των αγωνιστικών:

1η Αγωνιστική:

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΒΡΑΣΙΕΣ – ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική 

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΤΕΓΕΑ

3η Αγωνιστική 

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΤΕΓΕΑ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

4η Αγωνιστική 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική 

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΓΕΑ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΤΕΓΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ

7η Αγωνιστική 

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΤΕΓΕΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΒΡΑΣΙΕΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΤΕΓΕΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική 

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΤΕΓΕΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

10η Αγωνιστική 

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΕΓΕΑ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ
ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

11η Αγωνιστική 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΤΕΓΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

 

Βασίλης Καραχάλιος