Σημαντική νίκη για τον Παναρκαδικό! 2-0 τον ΠΑΟ Βάρδας…και 3η θέση!

Σπουδαία νίκη πέτυχε η ομάδα του Παναρκαδικού το απόγευμα της Κυριακής στο γήπεδότου, κερδίζοντας με σκορ 2-0 την ομάδα του ΠΑΟ Βάρδας. Η ομάδα της Τρίπολης παίζοντας καλό ποδόσφαιρο κατάφερε να εξασφαλίσει ακόμη τρεις πόντους στο ενεργητικό της και να διατηρηθεί στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. Τα γκολ σημείωσαν οι Καδάς στο 8ο λεπτό και Αγγελόπουλος στο 61ο λεπτό.

Η ομάδα της Τρίπολης ευτύχησε να προηγηθεί νωρίς στο σκορ και μέσα από την πιεστική άμυνά της κράτησε μακριά απλό τα καρέ της τους φιλοξενούμενους! Σε ένα συνολικά δυνατό ματς ο Παναρκαδικός αποδείχθηκε πιο αποτελεσματικός σε επίθεση και άμυνα και κέρδισε δίκαια το ματς.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Γεωργακόπουλος, Γογωνάς, Μπούτας, Κυριακόπουλος, Χατζόπουλος, Αρώνης, Αγγελόπουλος (74′ Σαλαπάτας Π.), Δήμος (69′ Σταθουλόπουλος), Σαλαπάτας Τέλ. (58′ Χρήστου), Καδάς, Κώτσιρας.

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Κωνσταντινόπουλος, Πολίτης Περ., Παναγόπουλος (60′ Ανδριέλος), Νικολόπουλος, Λουμπαρδέας, Αγουρίδης, Πολίτης Γ., Γκάτσης, Ντόμας (87′ Σοφιανόπουλος), Κωνσταντινίδης, Πολυχρόνης (66′ Καζαντζής).

Προηγούμενο άρθροΟ καρκίνος του μαστού θεραπεύεται αρκεί να εντοπιστεί σε πρώιμο στάδιο (vid, ph)
Επόμενο άρθροΔημοτικό Κυνοκομείο ή Δημοτικό Κτηνιατρείο; Επιστολή προς το δήμο Τρίπολης