Τα δρομολόγια των κινητών αστυνομικών μονάδων από 13/04 έως 19/04

Παρασκευή, 10 Απριλίου 2020 12:44

Δείτε παρακάτω τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (από 13.4.2020 έως 19.4.2020)…

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 13 Απριλίου 2020 έως 19 Απριλίου 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Πελοποννήσου θα είναι, ανά Διεύθυνση Αστυνομίας, τα ακόλουθα:



Διεύθυνση Αστυνομίας ΑΡΚΑΔΙΑΣ:

Α΄ Κινητή Αστυνομική Μονάδα

Μ. Δευτέρα (13.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη – Λεωνίδιο – Παλαιοχώρι – Άγιος Βασίλειος – Πλατανάκι – Κοσμάς

Μ. Τρίτη (14.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Άνω Δολιανά- Μεσσοράχη- Βούρβουρα- Πηγαδάκια- Κερασιά- Βλαχοκερασιά- Μάναρη- Κολλίνες

Μ. Τετάρτη (15.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Παναγίτσα- Κώμη- Δάρα- Πράσινο- Δρακοβούνι- Θεόκτιστο- Κερπινή- Αμυγδαλιά – Βαλτεσινίκο – Λάστα- Ράδου- Μαγούλιανα- Νυμφασία- Καμενίτσα

Μ. Πέμπτη (16.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Λευκοχώρι- Σταυροδρόμι- Δόξα- Άγιος Ιωάννης- Χρυσοχώρι- Πυρρής- Λιοδώρα- Τουμπίτσι- Ράχες- Χώρα- Ελαία- Νεοχώρι- Λιβαδάκι

Μ. Σάββατο (18.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη – Καστρί – Ωριά – Καράτουλα – Περδικόβρυση – Άγιος Πέτρος- Άγιος Ιωάννης – Πλατάνα – Στόλος – Φούντωμα

Β΄ Κινητή Αστυνομική Μονάδα

Μ. Δευτέρα (13.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη – Αγία Σοφία – Ελαιοχώρι – Χάραδρος – Πλάτανος – Σίταινα – Καστάνιτσα – Πραστός – Αρκαδικό – Χωριό

Μ. Τρίτη (14.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Παραδείσια- Χράνοι- Βελιγοστή- Ίσαρη- Βάστα- Καρύταινα- Ζώνη- Παλαμάρι- Ψάρι- Σύρνα- Ελληνικό- Λυκόσουρα- Λύκαιο- Καστανοχώρι- Κυπαρίσσια- Καρυές.

Μ. Τετάρτη (15.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Δόριζα- Αραχαμίτες- Κουβέλια- Καλτεζιές- Πάπαρης- Αγριακώνα- Σκορτσινός- Πετρίνα- Λεοντάρι- Ποταμιά- Καμάρα- Άκοβος- Γούπατα- Δυράχι- Τουρκολέκα

Μ. Πέμπτη (16.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Λεωνίδιο- Πούληθρα- Τσιτάλια- Πηγάδι- Αμυγδαλιά- Πελετά- Βλησιδιά- Κουνουπιά- Μαρί

Μ. Σάββατο (18.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Καρύταινα- Ατσίχολος- Βλαχόραυτης- Κρυονέρι- Ριζοσπηλιά- Κοκοράς- Ράπτης- Αράχοβα- Μελισσόπετρα- Ζάτουνα- Δημητσάνα

Διεύθυνση Αστυνομίας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

M. Δευτέρα (13.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ξυλόκαστρο – Πεταλού – Ροζενά – Άνω Αιγιαλός – Ζάχολη – Δερβένι – Λυγιά – Στόμι – Σαρανταπυχιώτικα – Λυκοποριά

M. Τρίτη (14.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ξυλόκαστρο – Ελληνικό – Άνω Πιτσά – Κάτω Λουτρό – Άνω Λουτρό – Κορφιώτισσα – Νέες Βρυσούλες – Βρυσούλες – Αμφιθέα – Πελλήνη – Ρίζα- Ξυλόκαστρο

M. Τετάρτη (15.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Κιάτο – Μικρός Βάλτος – Θροφαρί – Ζεμενό – Στύλια – Παναρίτι – Μάννα – Βελίνα – Κλημεντί – Καίσαρι – Κεφαλάρι – Καλλιάνοι – Στυμφαλία – Καρτέρι – Λαύκα – Κιάτο

M. Πέμπτη (16.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Κιάτο – Σούλι – Κρυονέρι – Γονούσα – Τιτάνι – Δάφνη – Καστράκι – Ασπρόκαμπος – Ψάρι – Γαλατάς – Αηδώνια – Λεόντιο – Πλατάνι – Κούτσι – Στιμάγκα – Ταρσινά – Κιάτo

M. Σάββατο (18.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Κόρινθος – Λουτρά – Αλμυρή – Κατακάλι – Κόρφος – Σοφικό – Αγγελόκαστρο – Ρητό – Ντράσσα – Γαλάτακι – Ξυλοκέριζα

Διεύθυνση Αστυνομίας Μεσσηνίας

Μ. Δευτέρα (13.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμάτα – Καρνάσι – Δασοχώρι – Άνω Μέλπεια – (οικ. Διμάνδρα) – Σύρριζο – Στάσιμο – Κακαλέτρι- οικ. Μαρίνα (επιστροφή Διμάνδρα) – Ψάρι – Χρυσοχώρι – Χαλκιάς – Κούβελα

Μ. Τρίτη (14.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμάτα – Αχλαδοχώρι – Μαθία – Λύκισσα – Γαμβριά – Κόκκινο – Άνω Αμπελόκηποι – Κάτω Αμπελόκηποι – Εξοχικό – Ζιζάνι – Καπλάνι – Υάμεια

Μ. Τετάρτη (15.4.2020) απογευματινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμάτα – Φλεσιάδα – Ποταμιά – Παλαιό Λουτρό – Κάτω Βούταινα – Βούταινα – Μάκραινα – Παλαιά Βρύση – Κουλκάδα – Κεφαλόβρυσο

Μ. Πέμπτη (16.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμάτα – Εξωχώρι – Σαϊδόνα – Καστάνια – Καρυοβούνι – Μηλέα – Πλάτσα – Νομιτσί – Θαλάμες – Λαγκάδα – Άγιος Νίκωνας

Μ. Σάββατο (18.4.2020) πρωινές ώρες
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμάτα – Εύα – Αγριλιά – Αμφιθέα – Βασιλάδα – Πολύλοφος – Μάνεσι – Στέρνα