Τι περιλαμβάνει το «μενού» των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αρκαδίας

Παρασκευή, 6 Δεκεμβρίου 2019 18:40
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORTS IMAGES.

Η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της Αρκαδίας (07-08/12)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας σε Α’ και Β’ τοπική κατηγορία και πολύ ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις, περιλαμβάνονται στο αγωνιστικό πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων.



Αναλυτικά η αγωνιστική δράση στο Α’ τοπικό για την 10η αγωνιστική, έχουν ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΔΟΞΑ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 07/12/19 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου 07/12/19 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
3. ΠΑΟΚ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Φιλικών 07/12/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
4. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΜΕΛΙΓΟΥ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 08/12/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
5. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 08/12/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
6. ΤΕΓΕΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Φιλικών 08/12/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Για την Β’ τοπική κατηγορία και την 8η αγωνιστική το πρόγραμμα έχει αναλυτικά ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς 07/12/19 15:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
8. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Αγίου Ανδρέα 07/12/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
9. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΚΑΝΔΗΛΑ Φιλικών 08/12/19 11:00
10. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Λεωνιδίου 08/12/19 15:00 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., SHEHU B.

Στο παιδικό πρωτάθλημα και τον Α’ όμιλο για την 7η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες οι εξής αναμετρήσεις:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΔΟΞΑ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 07/12/19 11:00 ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
12. ΕΛΠΙΔΑ – ΑΕΚ Φιλικών 08/12/19 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΚΟΥ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Τ.

Στο παιδικό πρωτάθλημα και τον Β’ όμιλο για την 7η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες οι εξής αναμετρήσεις:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΜΕΛΙΓΟΥ Αγίου Ανδρέα 07/12/19 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
14. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Μελιγούς 08/12/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.