Το πρόγραμμα για Παναρκαδικό και ΑΕΚ Τρίπολης στη Γ’ Εθνική

Πέμπτη, 12 Σεπτέμβριος 2019 10:47

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση χθες του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Μια κλήρωση η οποία βρήκε ως γνωστό τον Παναρκαδικό και την ΑΕΚ Τρίπολης στον 6ο όμιλο να μαθαίνουν αναλυτικά το πρόγραμμά τους για τη νέα αγωνιστική περίοδο.

Αναλυτικότερα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο Παναρκαδικός θα αντιμετωπίσει στην Τρίπολη την ομάδα της Κορίνθου 2006, ενώ η ΑΕΚ Τρίπολης θα φιλοξενηθεί από την ομάδα του Αχαρναϊκού. Την 2η αγωνιστική η ομάδα του Παναρκαδικού θα ταξιδέψει στη Ρόδο για το ένα από τα δύο πολύ μακρινά ταξίδια που καλείται να δώσει, ενώ η ΑΕΚ Τρίπολης θα υποδεχθεί την ομάδα του Μαρκό. Τα Αρκαδικά ντέρμπι είναι προγραμματισμένα τέλος να διεξαχθούν την 6η αγωνιστική στην έδρα του Παναρκαδικού και την 19η αγωνιστική στην έδρα της ΑΕΚ Τρίπολης. Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας έχει ως εξής:



1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΜΑΡΚΟ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΜΑΡΚΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΜΑΡΚΟ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΟ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΜΑΡΚΟ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΡΚΟ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΑΙΟΛΙΚΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΜΑΡΚΟ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΑΡΚΟ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΜΑΡΚΟ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΟ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΜΑΡΚΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΟ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΟ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΜΑΡΚΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΜΑΡΚΟ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΜΑΡΚΟ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΜΑΡΚΟ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΜΑΡΚΟ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΚΟ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΜΑΡΚΟ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΜΑΡΚΟ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΚΙΘΑΙΡΩΝ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006
ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΜΑΡΚΟ
ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ-ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο.
ΜΑΡΚΟ-ΚΙΘΑΙΡΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ