Τρίπολη| Τελετή βράβευσης μαθητών του Περιφερειακού Εκπαιδευτικού Διαγωνισμού με τίτλο: «1821 μέτρα σε 200 δευτερόλεπτα»

Τετάρτη, 11 Μαΐου 2022 13:48

Η Οργανωτική Επιτροπή του Περιφερειακού Κέντρου Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) Πελοποννήσου δημοσίευσε πρόσκληση για την Εκδήλωση βράβευσης των νικητών/τριών του Περιφερειακού Εκπαιδευτικού Διαγωνισμού με τίτλο: «1821 μέτρα σε 200 δευτερόλεπτα»,  την Κυριακή 15 Μαΐου 2022, ώρα 12.00, στο Μαλλιαροπούλειο Δημοτικό Θέατρο Τρίπολης. 

 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ



Σας προσκαλούμε να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση βράβευσης των νικητών/τριών του Περιφερειακού Εκπαιδευτικού Διαγωνισμού με τίτλο: «1821 μέτρα σε 200 δευτερόλεπτα» την Κυριακή 15 Μαΐου 2022, ώρα 12.00, στο Μαλλιαροπούλειο Δημοτικό Θέατρο Τρίπολης. Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου, το Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΠΕ.Κ.Ε.Σ.) Πελοποννήσου, οι Υπεύθυνοι/ες Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού Πελοποννήσου.

Με την υποστήριξη της Περιφέρειας Πελοποννήσου και  του Δήμου Τρίπολης

 Με τιμή,

Η Οργανωτική Επιτροπή

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1111Πρόσκληση Βράβευση των μαθητών και μαθητριών του διαγωνισμού -1 (2)

Πίνακας αποδεκτών:

Δημοτικό Αρεόπολης, Λακωνίας

5ο Δημοτικό Ναυπλίου, Αργολίδας

Δημοτικό Παραλίου Άστρους Αρκαδίας

Γυμνάσιο Γκούρας, Κορινθίας

Γυμνάσιο Άστρους, Αρκαδίας

Γυμνάσιο Αγίου Ανδρέα, Αρκαδίας

Ιδιωτικά εκπαιδευτήρια Απόστολος Παύλος Κορινθίας

1ο Επαγγελματικό Λύκειο Νεμέας, Κορινθίας

3o Γενικό Λύκειο Τρίπολης, Αρκαδίας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ/ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΤΟΜΙΚΑ 3η Ιωάννης Μαραβέλιας 5o Δημοτικό Τρίπολης Ε’
2η Φλωρεντία Γεωργία Τσούμπα 2ο Δημοτικό Κορίνθου Ε’
1η Στέφανος Κουλουμπιώτης Δημοτικό Στιμάγκας Κορινθίας Στ’
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΤΟΜΙΚΑ 3η Πετρίνα Παπαγεωργίου 2ο Γυμνάσιο Τρίπολης Β’
2η Παναγιώτης Κουζής 4o Γυμνάσιο Κορίνθου Β’
1η Δημήτρης Μαζιώτης Γυμνάσιο Ισθμίας Γ’
ΛΥΚΕΙΟ ΑΤΟΜΙΚΑ 3η Κυριακή Τόκα Γενικό Λύκειο Κρανιδίου Α’
2η Ραφαήλ Μπελίτσος 2ο Γενικό Λύκειο Ναυπλίου Α’
1η Τρύφων Μπούτας Γενικό Λύκειο Βέλου – Α’
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΜΑΔΙΚΑ 3η Ομάδα «Άκουρος» Δημοτικό Παραλίου Άστρους Στ’
2η Ομάδα «Προμαχώνας 5 αδέρφια» 5ο Δημοτικό Ναυπλίου Στ’
1η Ομάδα «Μάνη – 17η Μαρτίου 1821» Δημοτικό Αρεόπολης Στ’
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΜΑΔΙΚΑ 3η Ομάδα «Γεώργιος Λεβέντης» Γυμνάσιο Αγίου Ανδρέα Α’
2η Ομάδα «Δημήτριος Υψηλάντης» Γυμνάσιο Άστρους Γ’
1η Ομάδα «Φιλική Εταιρεία» Γυμνάσιο Γκούρας Γ’
ΛΥΚΕΙΟ ΟΜΑΔΙΚΑ 3η Ομάδα «Κολοκοτρώνης» 3o Γενικό Λύκειο Τρίπολης Α’
2η Ομάδα «Δανιήλ Παμπούκης» 1ο Επαγγελματικό Λύκειο Νεμέας Α’
1η Ομάδα «Παπαφλέσσας» Ιδιωτικά εκπαιδευτήρια Απόστολος Παύλος Κορινθίας Β’