Η δράση στα τοπικά μπασκετικά πρωταθλήματα (31/10-01/11)

Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2020 20:46

Πλούσια κρίνεται η αγωνιστική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ τις επόμενες ημέρες με συνολικά έντεκα ματς Αρκαδικού ενδιαφέροντος το προσεχές τριήμερο. Κι όλα αυτά αν κι εφ’ όσον το επιτρέψουν οι συνθήκες λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση το Σάββατο 31/10 έχει ως εξής:



Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
2 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΠΟΛ.
3 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
4 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
5 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ.,ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
6 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι-ΧΡ

 

Η αγωνιστική δράση την Κυριακή 01/11 έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ., ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.
2 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
3 ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13:00 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ, ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ
4 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΟΛ. ΑΓΥΙΑΣ Π. Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ, ΜΠΑΒΕΛΛΑΣ
5 ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΚΥΡΙΑΚΟΠ/ΛΟΣ Ι.
6 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
7 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
8 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
9 ΑΠΟΕΛ – ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι-ΧΡ

 

Η αγωνιστική δράση τη Δευτέρα 02/11 έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.