Όλοι οι υποψήφιοι της Γιαννούλη για το Δήμο Τρίπολης

Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014 14:13
Τρίπολη 27/04/2014 Προς  Τον κ. Πρόεδρο Πρωτοδικών Τρίπολης ΔΗΛΩΣΗ Κατάρτισης Συνδυασμού  για τις Δημοτικές Εκλογές της 18ης Μαίου 2014.
Οι παρακάτω υπογράφοντες δηλώνουμε με την παρούσα ότι σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.3852/2010 και των υπ’ αριθ. 46494/13.08.2010 & 45892/11.08.2010 (ΦΕΚ 1292/11.08.2010 τεύχος Β’)  αποφάσεων ΥΠ.ΕΣ.Α.&Η.Δ. καταρτίσαμε συνδυασμό και κατερχόμαστε ως υποψήφιοι στις προσεχείς δημοτικές εκλογές της 18ης Μαίου 2014 και στις τυχόν επαναληπτικές της 25ης Μαίου 2014 στο Δήμο Τρίπολης Νομού Αρκαδίας.

 
Εξουσιοδοτούμε δε με την παρούσα την υποψήφια Δήμαρχο κ. Γιαννούλη Αντωνία του Κωνσταντίνου, η οποία ρητά δηλώνει ότι αποδέχεται την εξουσιοδότηση αυτή, να επιδώσει με δικαστικό επιμελητή την παραπάνω δήλωση μας ή να την παραδώσει με απόδειξη στον κ. Πρόεδρο Πρωτοδικών Τρίπολης, μαζί με όλα τα σχετικά δικαιολογητικά που απαιτούνται βάσει του άρθρου 19 του ν. 3852/10. 
 
Έμβλημα Συνδυασμού
Χωρίς έμβλημα
Όνομα συνδυασμού
«Μαντινειακή Συμπολιτεία»
 
Γιαννούλη Αντωνία του Κωνσταντίνου, (Υποψήφια Δήμαρχος)
 
Εκλογική Περιφέρεια Βαλτετσίου
1. Κουτουζής Παναγιώτης του Παύλου 
2. Ντάνος Κωνσταντίνος του Ευσταθίου
 
Εκλογική Περιφέρεια Κορυθίου
1. Μήλης Ζαχαρίας του Γεωργίου 
2.Τσαρούχης Θεόδωρος του Δημητρίου 
Εκλογική Περιφέρεια Λεβιδίου  
1. Δρόσος Κωνσταντίνος του Γεωργίου 
2. Ξηρογιάννης Παναγιώτης  του Γεωργίου 
3. Παπαγγελής Ευάγγελος του Γερασίμου 
4. Στρέμπα   Φωτεινή του Δημητρίου 
5. Χαραλαμπόπουλος Αργύριος του Γεωργίου 
Εκλογική Περιφέρεια Σκιρίτιδας  
1. Κουλούρης Χρήστος του Παναγιώτη 
Εκλογική Περιφέρεια Τεγέας  
1. Γατσάκου Ευγενία του Χαραλάμπους 
2. Γκάνιος   Γεώργιος του Αθανασίου 
3. Παπαδόπουλος   Γεώργιος του Χαριλάου 
4. Πορτιάς Γεώργιος του Ευαγγέλου 
 
Εκλογική Περιφέρεια Τρίπολης  
1. Ασεκίδου Χαρίκλεια (Χαρά) του Ιωακείμ 
2. Ασημόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου  
3. Αυδής Σταύρος του Κωνσταντίνου  
4. Γαβρήλος Ηλίας του Ανδριανού 
5. Γεωργούλης Ιωάννης του Ηλία 
6. Γιαννίκη Αικατερίνη  του Στέργιου 
7. Δαβαρούκα Θεοχάρη(Χαρά) του Ιωάννη
8. Δημήτρουλας   Νικόλαος του Πέτρου  
9. Ζωσιμά Ελένη του Θεοδώρου
10. Ηλιόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη 
11. Θεοδωροπούλου Αγγελική του Σπυρίδωνος
13. Θεοφιλόπουλος Δημήτριος  του Δημητρίου 
14. Καλοπίση Ιωάννα του Γρηγορίου 
15. Καπαγιάννης   Κωνσταντίνος του Μιχαήλ 
16. Καραλής Διονύσιος του Πέτρου 
17.Καρκανιάς Νικόλαος του Γεωργίου 
18. Κολέρος Νικόλαος του Γεωργίου 
20. Λάζαρης Ιωάννης του Ευαγγέλου 
21. Λιλλή Μαρία του Δημητρίου 
22. Λυμπεροπούλου Αναστασία του Αθανασίου 
23. Μακρής   Γεώργιος του Παναγιώτη 
24. Μαρίνης Χρήστος του Σοφοκλή 
25. Μαρκόπουλος Γεώργιος του Νικολάου 
26. Μήλης Ζαχαρίας του Θεοδώρου 
27. Μίλης Γρηγόριος του Κωνσταντίνου 
28. Μοίρα Μαρίνα του Παναγιώτη 
29. Μουρλάς Παναγιώτης του Αριστείδη 
30. Μπουρνά Παναγιώτα του Ιωάννη 
31. Πατρινέλη Εμμανουέλα του Κωνσταντίνου 
32. Μωραϊτης Στυλιανός του Μιχαήλ  
33. Νικολάου Αντώνιος  του Αναστασίου  
34. Νούσιος Δημήτριος του Γεωργίου 
35. Ντασοπούλου Βασιλική του Θεοδώρου 
35. Παναγούλιας Δημήτριος του Διαμαντή 
37. Παπαζαχαρίας   Αναστάσιος του Ζαχαρία 
38. Παπαθανασίου Θεοδώρα του Χαραλάμπους 
39. Παρασκευόπουλος Γεώργιος  του Σωτηρίου 
40. Πετράκη   Νεκταρία του Πέτρου 
41. Πλατανίτης Κυριάκος του Ιωάννη  
42. Σταθόπουλος   Ιωάννης του Κωνσταντίνου 
43. Στάικου Γεωργίτσα (Γωγώ) του Δημητρίου 
44. Συρεγγέλας Γεώργιος του Κωνσταντίνου  
45. Τζανόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη  
46. Τσίρμπας   Ευάγγελος (Άγγελος) του Βασιλείου  
47. Τσούτσουβα-Μπουτσικάκη Γεωργία του Ηλία 
48. Τσοχαντάρης Τρύφων του Γεωργίου 
49. Φραγκούλης   Διονύσιος του Ετεοκλέους  
50. Ψύχος   Χρήστος του Θεοδώρου 
Εκλογική Περιφέρεια Φαλάνθου  
1. Συγγελάκης   Νικόλαος του Παύλου 
 
Δημοτική Κοινότητα Τρίπολης 
1.Γαρέφος   Αθανάσιος του Γεωργίου 
2.Γεωργουλόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου 
3.Γιαννιτόπουλος Κωνσταντίνος του Χρυσοστόμου
4. Γιόκαρη Αλεξάνδρα του Δημητρίου  
5. Κατσούλας-Λιακόπουλος Γεώργιος του Ανδρέα 
6. Κόντος Παναγιώτης του Βασιλείου 
7. Μακρής   Ιωάννης του Δημητρίου 
8. Μπένος Κωνσταντίνος του Χρήστου 
9. Νικολάου Αμαλία του Ηρακλή 
10. Νικολοπούλου Χριστίνα του Νικολάου 
11.Περδίου Μαριγώ του Δημοσθένους 
12. Σταθόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη 
Τοπική Κοινότητα Αγιωργητίκων
1. Μαρνέρης Κωνσταντίνος του Αποστόλου 
Τοπική Κοινότητα Αθηναίου
1. Καπαρελιώτης Γεώργιος του Δημητρίου 
2. Μπερούκας Γεράσιμος του Γεωργίου 
Τοπική Κοινότητα Βλαχέρνας
1. Ελευθεριάδου Βασιλική  του Γεωργίου 
2. Καρέλλας Δημήτριος  του Γεωργίου 
3. Κολλίντζας Γεώργιος του Βασιλείου 
4. Κουνέλης Ιωάννης του Ηλία 
Τοπική Κοινότητα Βλαχοκερασιάς
1. Μπαζιώτης Γεώργιος του Παναγιώτη 
2. Πετρόπουλος Ιωάννης του Χρήστου 
Τοπική Κοινότητα Βουνού  
1.Δελής Κωνσταντίνος του Παναγιώτη 
2.Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη 
Τοπική Κοινότητα Βουρβούρων 
1.Πανόπουλος Νικήτας του Ιωάννη 
Τοπική Κοινότητα Δάρα 
1.Μπεκιάρη Μαρία του Θεοδώρου 
Τοπική Κοινότητα Δόριζα
1. Κοντόγιωργας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου 
Τοπική Κοινότητα Ελαιοχωρίου
1. Θεοδωροπούλου Γεωργία του Κωνσταντίνου 
2.Λύγδα Αντωνία του Χαραλάμπους 
Τοπική Κοινότητα Κανδάλου
1. Κυριακούλης Νικόλαος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κανδάλου)
Τοπική Κοινότητα Κανδήλας  
1.Κανδαλέπας Χαράλαμπος του Μιχαήλ 
2.Καραμπής Ιωάννης του Πάνου  
3.Ξηρογιάννης Μιχαήλ  του Βασιλείου 
Τοπική Κοινότητα Κερασιάς 
1. Σαραντάκης Μιχαήλ του Ιωάννη 
Τοπική Κοινότητα Κερασίτσας 
1. Μπέλλιος Διαμαντής του Κωνσταντίνου 
Τοπική Κοινότητα Λεβιδίου 
1. Θεοδωρόπουλος Νικόλαος  του Κωνσταντίνου 
2. Κάππος Βασίλειος του Γεωργίου 
3. Τσούσης Κωνσταντίνος  του Ιωάννη 
 Τοπική Κοινότητα Μαγούλας 
1. Σιάνας Γεώργιος του Χρήστου 
Τοπική Κοινότητα Μερκοβουνίου
1.Μπεκυρά Ιωάννα του Αντωνίου 
2.Φωτιά Μαρίνα του Γεωργίου 
Τοπική Κοινότητα Νεστάνης
1. Καλογεροπούλου Σπυριδούλα του Γεωργίου
2. Ρεβελιώτης Επαμεινώνδας του Δημητρίου 
Τοπική Κοινότητα Παρθενίου  
1. Μουρλάς Παρασκευάς του Αθανασίου 
2. Τσιώρος Βασίλειος του Ιωάννη 
Τοπική Κοινότητα Πελάγους 
1.Τούντας Νικόλαος  του Δημητρίου 
Τοπική Κοινότητα Πικέρνη 
1. Ανδριανόπουλος Αλέξανδρος του Παναγή
Τοπική Κοινότητα Ριζών  
1.Ξαγοράρη Αικατερίνη  του Γεωργίου 
Τοπική Κοινότητα Ροεινού 
1. Καρακάση Γεωργία του Γεωργίου 
Τοπική Κοινότητα Σκοπής  
1.Δελής Χρήστος του Σωτηρίου 
Τοπική Κοινότητα Σταδίου  
1. Γιόκαρης Ιωάννης του Βασιλείου
2. Ρούσος   Αθανάσιος του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Στρίγκου  
1. Νικολόπουλος Ευάγγελος του Παναγιώτη 
Τοπική Κοινότητα Χρυσοβιτσίου  
1. Αντωνόπουλος Χαρίλαος του Αλεξάνδρου