Παναρκαδικός | Στην πρώτη θέση του ομίλου με μπαλάρα! (videos, pics)

Ο Παναρκαδικός κέρδισε με ανατροπή τη Μύκονο με 3-1 σκορ και βρίσκεται στην πρώτη θέση του ομίλου της Γ΄ Εθνικής!

Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να προηγηθούν με 0-1 στο 2ο λεπτό με σκόρερ τον Κωνσταντινίδη, με τον Παναρκαδικό να είναι καλύτερος από το 20′ και μετά, αλλά να μην φτάνει στην ισοφάριση στο πρώτο 45λεπτo, παρά τις καλές στιγμές που είχε, όπως στην κεφαλιά του Νάνου, που έδιωξε σε κόρνερ ο αντίπαλος τερματοφύλακας.

Στο δεύτερο ημίχρονο, το Τριφύλλι μπήκε με αποφασιστικότητα και έφτασε στην ισοφάριση με γκολ του Κονδύλη στο 50’. Η υπεροχή των γηπεδούχων μεταφράστηκε σε γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αλαίν στο 80’, ενώ το κερασάκι στην τούρτα μπήκε από τον Καμπεράι στις καθυστερήσεις για το τελικό 3-1.