Μία ακόμη προπόνηση επίλεκτων αθλητών από σωματεία της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ και της ΕΣΚΑΚ, θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη (12/01). Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ λοιπόν καλούνται επίλεκτοι αθλητές γεννημένοι το 2008 & 2007 στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο Κλειστό γυμναστήριο Μεγαλόπολης την Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2023 και ώρες 18:00-19:45 για το γκρουπ αθλητών γεννημένων το 2008) και 19:45-21:30 για το γκρουπ αθλητών γεννημένων το 2007.
Αναλυτικά οι αθλητές που θα συμμετάσχουν ανά γκρουπ:
GROUP #1 (2008) 12/01/2023 | Κ.Γ. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | 18:00-19:45 | ||
# | ΕΠΙΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΑ |
1 | ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ |
2 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ |
3 | ΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΟ ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 |
4 | ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
5 | ΚΑΠΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ |
6 | ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
7 | ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΑΟΚ |
8 | ΚΑΣΑ ΝΤΑΝΙΕΛ | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ |
9 | ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
10 | ΛΥΡΑΣ | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
11 | ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
12 | ΜΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
13 | ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ |
14 | ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ |
15 | ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ |
16 | ΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
17 | ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ |
18 | ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ |
19 | ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ |
20 | ΤΑΚΟ ΑΛΕΞΗΣ | ΚΑΟΚ |
GROUP #2 (2007) 12/01/2023 | Κ.Γ. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | 19:45-21:30 | ||
# | ΕΠΙΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΑ |
1 | ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ |
2 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗ 2017 |
3 | ΑΡΓΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ |
4 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
5 | ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ |
6 | ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ |
7 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗ 2017 |
8 | ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
9 | ΜΑΝΤΣΙΤΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ |
10 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
11 | ΜΗΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
12 | ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
13 | ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΑΣΙΝΗΣ |
14 | ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
15 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
16 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
17 | ΣΚΑΠΕΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ |
18 | ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ | ΑΟ ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 |
19 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
20 | ΤΣΑΓΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ |