Σε Τρίπολη και Γύθειο συνεχίζονται οι προσπάθειες των Παναρκαδικού και Ερμή στη Γ’ Εθνική

Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου 2020 21:02
ΦΩΤΟ: ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ.

Για την 3η αγωνιστική ο Παναρκαδικός την Κυριακή στο γήπεδό του θα προσπαθήσει να διεκδικήσει τους πρώτους βαθμούς του απέναντι στην Κορωνίδα Κοιλάδας στο πρώτο εντός έδρας φετινό ματς για το πρωτάθλημα. Την ίδια ώρα ο Ερμής Μελιγούς θέλει να συνεχίσει τα θετικά αποτελέσματα στο Γύθειο επί του ανταγωνιστικού Πανγυθεατικού.

Πιο αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο έχει ως εξής:



25/10/20 – 15:00 (ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ) | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – Ο ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΛΑΣ ΑΠΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).

25/10/20 – 15:00 (ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΟΦΜ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΧΙΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).

25/10/20 – 15:00 (ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ) | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΖΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ), ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

25/10/20 – 15:00 (ΔΗΜ. ΡΟΥΦ) | ΡΟΥΦ ΠΑΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

25/10/20 – 15:00 (ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ) | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ), ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

25/10/20 – 15:00 (ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ), ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).