Τα αποτελέσματα σε Α’, Β’ και παιδικό πρωτάθλημα Αρκαδίας

Κυριακή, 5 Δεκεμβρίου 2021 17:34
ΦΩΤΟ: ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ.

Τα αποτελέσματα των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αρκαδίας

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ



(10η αγωνιστική)

Αγώνας                Γήπεδο Ημέρα  Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές            Αποτέλεσμα

  1. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα   Σάββατο              04/12/21              15:00     ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )  2-2

  1. ΑΕΚ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Φιλικών               Σάββατο              04/12/21              15:00     ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)      3-0

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους              Σάββατο              04/12/21              15:00     ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )  3-2

  1. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Τεγέας  Κυριακή               05/12/21              00:00                     0-3 α.α.
  2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΤΕΓΕΑ Λεωνιδίου          Κυριακή               05/12/21              15:00     ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)  2-0

  1. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεβιδίου             Κυριακή               05/12/21              15:00     ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)      2-1

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(5η αγωνιστική)

Αγώνας                Γήπεδο Ημέρα  Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές            Αποτέλεσμα

  1. ΑΡΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ Φιλικών               Κυριακή               05/12/21              11:00     ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)         1-3

  1. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΠΑΟΚ Λεβιδίου             Κυριακή               05/12/21              11:00     ΝΙΚΑ Ι., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)      1-1

  1. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών Κυριακή               05/12/21              15:00     ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.

(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)         3-1

ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)

Αγώνας                Γήπεδο Ημέρα  Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές            Αποτέλεσμα

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑ Τετάρτη               01/12/21              16:00     ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.   9-0
  2. ΕΛΠΙΔΑ – Α.Ο.Ν.Τ. Φιλικών               Σάββατο              04/12/21              11:30     ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
  3. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕΚ Τεγέας  Κυριακή               05/12/21              11:00     ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
  4. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Τεγέας Κυριακή               05/12/21              11:00

ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας                Γήπεδο Ημέρα  Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές            Αποτέλεσμα

  1. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Αστρους              Πέμπτη 02/12/21              15:30                     6-4
  2. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΒΡΑΣΙΕΣ Μελιγούς            Σάββατο              04/12/21              11:00     ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
  3. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους              Σάββατο              04/12/21              18:30     ΨΥΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
  4. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κορακοβουνίου               Κυριακή               05/12/21              00:00