Το πρόγραμμα στα τοπικά της Αρκαδίας (16-17/11)

Σάββατο, 16 Νοέμβριος 2019 11:20
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORTS IMAGES.

Κανονικά συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας στα γήπεδα του Νομού με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις τόσο σε επίπεδο Α’ τοπικού, αλλά και Β’ τοπικής κατηγορίας, ενώ συνολικά πέντε ματς θα διεξαχθούν για το παιδικό πρωτάθλημα.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση για την 7η αγωνιστική έχει ως εξής:



Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Μελιγούς 16/11/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΤΣΙΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 16/11/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Τυρού 16/11/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΤΕΓΕΑ Λεωνιδίου 17/11/19 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
5. ΔΟΞΑ – ΠΑΟΚ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 17/11/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
6. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Φιλικών 17/11/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )

Στην Β’ τοπική κατηγορία για την 5η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες τρεις αναμετρήσεις με την αναμέτρηση του ΑΟ Νέων Τρίπολης με τον Ηρακλή να ξεχωρίζει. Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δραστηριότητα έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεωνιδίου 16/11/19 15:00 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
8. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Φιλικών 16/11/19 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 17/11/19 11:00
10. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Αγίου Ανδρέα 17/11/19 15:00 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B.

Για το παιδικό πρωτάθλημα και την 4η αγωνιστική σε ότι αφορά τον 1ο όμιλο είναι προγραμματισμένες τρεις αναμετρήσεις οι οποίες έχουν αναλυτικά ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΑΕΚ – ΔΟΞΑ Φιλικών 16/11/19 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΚΟΥ Ε., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.
12. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 16/11/19 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
13. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Φιλικών 17/11/19 11:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΚΟΥ Ε., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.

Για το παιδικό πρωτάθλημα και την 5η αγωνιστική σε ότι αφορά τον 2ο όμιλο είναι προγραμματισμένες δύο αναμετρήσεις οι οποίες έχουν ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Μελιγούς 16/11/19 11:00 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α.
15. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ Αγίου Ανδρέα 17/11/19 11:00 SHEHU B.