Η τοπική αγωνιστική δράση στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (16-20/11)

Σάββατο, 16 Νοέμβριος 2019 12:14
ΦΩΤΟ: ALEX*F SPORTS IMAGES.

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΣΚΕΝΟΠ με τη διεξαγωγή αρκετών αναμετρήσεων για τα πρωταθλήματα που βρίσκονται σε εξέλιξη και φυσικά οι αναμετρήσεις για την Α1 και Α2 τοπική κατηγορία.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση του Σαββάτου έχει ως εξής:



Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
2 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
4 ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
5 ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 20:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ, ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.
6 ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 16:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ.
7 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. – ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ.
8 ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π

Αναλυτικά όλη η Κυριακάτικη αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, έχει αναλυτικά:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝ/ΣΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ
3 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ.
4 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
5 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ. – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 15:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
6 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
7 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ., ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ.
8 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ., ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ.
9 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
10 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΠΟΕΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.

Τέλος την Τετάρτης ο ΣΕΦΑ Αρκαδικός σε επίπεδο Παίδων θα φιλοξενήσει την αντίστοιχη ομάδα της Καλαμάτας ’80 στο κλειστό γυμναστήριο του ΔΑΚ Τρίπολης. Αναλυτικότερα:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.