Ο Κομίνης στο ματς του Αστέρα με τον ΠΑΣ

Παρασκευή, 7 Δεκέμβριος 2018 18:22

Το πρωτάθλημα της Super League συνεχίζεται με μεγάλο ενδιαφέρον το προσεχές τριήμερο 8-10 Δεκεμβρίου και η ομάδα του Αστέρα Τρίπολης καλείται να αντιμετωπίσει στην Τρίπολη την αντίστοιχη ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα με πρωταρχικό στόχο την τρίτη διαδοχική νίκη στο πρωτάθλημα!

Αναφορικά με τη συγκεκριμένη αναμέτρηση που είναι προγραμματισμένη για το απόγευμα του Σαββάτου 08/12 στις 17:15 στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης», διαιτητής έχει οριστεί κ. Γιώργος Κομίνης του συνδέσμου Θεσπρωτίας. Βοηθοί του στη συγκεκριμένη αναμέτρηση έχουν οριστεί οι κ.κ. Μιχαήλ Παπαδάκης του συνδέσμου Ηρακλείου και ο κ. Καραγκιζόπουλος του συνδέσμου Ημαθίας. Τέλος 4ος διαιτητής έχει οριστεί ο κ. Βασίλειος Φωτιάς του συνδέσμου Πέλλας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής έχουν αναλυτικά ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

 

17:15 | Αστέρας ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Μιχαήλ Παπαδάκης (Ηρακλείου), Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

 

19:30 | ΑΕΚ – Λαμία

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

 

15:30 | Ξάνθη – Ολυμπιακός

Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Ράινχαρντ Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής), Δημήτριος Γκίκας (Λάρισας)

4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Πιερίας)

 

17:15 | ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)

 

19:00 | Ατρόμητος – Άρης

Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Ψαρής (Ζακύνθου), Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

 

19:30 | ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας-Λευκάδας), Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών)

4ος:  Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

 

19:00 | Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Σπυρίδων Βασιλόπουλος (Έβρου), Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)

4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Ευβοίας)

 

19:30 | Πανιώνιος – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Γεώργιος Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Αντώνιος Καρατζίκας (Αθηνών), Θεόφιλος Μωυσιάδης (Ηπείρου)

4ος: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)