Αστέρας | Τα αποτελέσματα για Κ19, Κ17 και Κ15

Η ομάδα Κ19 του ΑΣΤΕΡΑ επικράτησε με 3-0  της αντίστοιχης του Παναιτωλικού για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Οι Αρκάδες άνοιξαν το σκορ  στο 30′ με τον Ζουγλή. Στην επανάληψη ο Προύντζος στο 60′ διπλασίασε τα τέρματα για τους γηπεδούχους  και πολύ γρήγορα στο 62ο λεπτό ο Κωστέας έκανε το 3-0. Έτσι διαμορφώθηκε το τελικό 3-0.

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ

Αρχοντακάκης, Καπέρδας, Ρουμελιώτης (55′ Κεδίκογλου), Λάσκαρης, Καραγλάνης, Προύντζος, Ζουγλής (55′ Χριστόπουλος), Παπαδημητρίου (72′ Καλουψής), Κωστέας (72′ Ανανιάδης), Ρουμπιές (65′ Καλλαντζής), Μπάτσι

Η ομάδα Κ17 του ΑΣΤΕΡΑ ηττήθηκε με 3-0 από την αντίστοιχη του Ατρόμητου για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Οι γηπεδούχοι με γκολ στο 52ο, στο 60ό και στο 90ό  λεπτό κατάφεραν να φτάσουν στην νίκη με 3-0.

Κακαδιάρης, Τηλαβερίδης, Κουτσούνης, Νικολόπουλος (45′ Ρουμπιές), Κακουλής, Ντύρμα, Ανδρεάδης, Στραγκάς (55′ Τσιουγγαρής), Αγγελάκης, Γεωργόπουλος (62′ Κάλα), Τζαμαλής

Πρεμιέρα με ισοπαλία για την ομάδα Κ15 του ΑΣΤΕΡΑ με την αντίστοιχη του Ολυμπιακού για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές της Κ15 του ΑΣΤΕΡΑ είχαν την πρωτοβουλία κόντρα στην αντίστοιχη ομάδα του Ολυμπιακού και είχαν ευκαιρίες, όμως δεν κατάφεραν να σκοράρουν. Το παιχνίδι στην Τρίπολη ολοκληρώθηκε ισόπαλο χωρίς σκορ.

Αβράμης, Μόνιος (65′ Κόρο), Χριστόπουλος, Κολοσκόπης, Αργειτάκης, Αναστασόπουλος, Μανταζέλης, Παπαευθυμίου, Αδάμ (55′ Κοντράσι), Καραπαναγιωτίδης (68′ Κικίνιας), Πιέρρος

Προηγούμενο άρθροΗ ΘΟΤ τιμά το έτος Καμπανέλλη με τo έργο ” Η Τελευταία Πράξη” (vid,ph)